Arama:
Gölbaşı Pimapen Tamiri

Pimapen kapı ve pencerelerde arıza gibi durumlar yaşanabilmektedir. Pimapen pencerelerdeki mekanizma arızası, pimapen pencere açılmama gibi bir çok sorun yaşanmaktadır. Bu arızaları ise Gölbaşı pimapen tamiri servisi, en uygun fiyatlar ile tamir etmekte ve ayrıca garanti sunmaktadır. Pimapen kapı ve pencerelerde kış aylarında sızdırma, hava alma ve gürültü alma gibi durumlara karşı firmamız en iyi malzemeleri kullanarak onarım hizmeti verir. Gölbaşı pimapen kapı ve pencere tamiri firmamız 25 yıldır bu sektörde hizmet veren köklü bir şirkettir.

Gölbaşı Pimapen Tamiri Servis Fiyatları

Başta da belirttiğimiz gibi tamir ücretlerimiz oldukça uygundur. Piyasadan uyguna tamir işleri yapıyor ve bu işlerde her daim garanti veriyoruz. Kaliteli malzemeler ile yapmış olduğumuz kapı ve pencereler uzun yıllar evinize hizmet edecektir.

  • Pimapen kapı ve pencere fitil değişimi: 230 – 400 TL arası
  • Pimapen kilit tamiri: 380 – 500 TL arası

Pimapen Pvc pencere kolu dönmüyorsa

Gölbaşı pimapen tamiri servisi

Pimapen kapı pencere kolu dönmüyorsa bu durumda hemen servis çağırmanız gerekmektedir. Zorlama gibi hareketlerde komple içeride ki mekanizmalar kırılabilir ve ufak masraf çok daha büyür. Pimapen pencere kolu dönmüyorsa bunun tamirini usta çok kısa bir sürede onaracaktır. Bu gibi tamir işlemleri ortalama 30 dakika sürmektedir. Kapı ve pencere kolu dönmediği durumlarda eğer ki tamir bilginiz yok ise hemen bir servis çağırmalı ve tamir ettirmelisiniz.

Pimapen Pencere mekanizması tamiri

Gölbaşı pimapen tamiri firmamız pencere mekanizması tamiri de yapmaktadır. Bu iş uzmanlık alanımızdır. Pencere mekanizması tamirini yaparak ilk gün ki haline getirmekte ve uzun yıllar kullanılması için en ince ayarlarına kadar yapıp teslim etmekteyiz. Gölbaşında pencere ve kapı tamiri firması için hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri

Pimapen kapı ve pencere ustası arayışında iseniz Etimesgut pimapen tamiri servisi tüm personeli ile ev veya iş yerinizdeki pimapen tamirini yapmaya hazır haldeler. Şirketimiz Ankara’nın birçok ilçesinde aralıksız pimapen tamir hizmeti sunar. Birinci önceliğimiz her zaman profesyonel iş ve bunun yanında en uygun fiyat garantisidir. Özellikle kış aylarında pimapen arızaları hayat konforunu etkileyen unsurlar arasındadır. Her yağmur yağışında su sızdıran pimapen pencereleri ile hayat kısa süreliğine de olsa etkilenir. Kış aylarında pimapen bakımı ve pimapen ayarı gibi işler kesinlikle aksatılmamalıdır. Kendiniz bu işi yapamıyorsanız hemen uzman servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri Servisi

Etimesgut pimapen servisi, 20 yıllık deneyime sahiptir. Her türlü kırık pimapen, arızalı pimapen ve ayarsız pimapenlerin tamir ve bakım gibi işleri kısa sürede uygun fiyatlar ile bitirilip teslim edilmektedir. Etimesgut kullanıcılarına her daim %15 indirim sunan şirketimiz, aynı gün içerisinde arıza için keşfe gelmektedir. Bizleri arayarak arızayı anlatabilir veya fotoğraflarını arayarak tamir fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Etimesgut pimapen pencere tamiri servisi

Pimapen pencere ayarı, kapı ayarı, pimapen conta değişimi gibi uzmanlık gerektiren tüm işlere talibiz. Ankara’da kendine güvenen, işlerinde garanti ve uygun fiyat sunan pimapen servisi için araştırma yapıyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Pimapen tamiri fiyatı genellikle tamirine ve kullanılan malzemeye göre değişir. Pimapen ayarı veya kırık pimapen tamiri gibi farklı kategoride olan tamir işleri farklı fiyatlar ile yapılır. Genellikle pimapen tamiri fiyatını hemen öğrenmek isteyen kullanıcılardan arızanın fotoğrafını isteriz. Pimapendeki arızanın detaylı fotoğraflarını inceledikten sonra fiyat teklifi sunar ve onaylanırsa aynı gün tamir hizmeti için yola çıkarız. Kısaca bazı pimapen tamiri fiyatlarından bahsetmek gerekirse:

Etimesgut Pimapen fitil değişimi290- 430 TL arası
Etimesgut Pimapen Kapı ve Kol Tamiri470-720 TL arası
Etimesgut Pimapen kilit tamiri350-460 TLarası

Yukarıda ki tabloda bazı pimapen tamiri çeşitlerinin ortalama fiyatları yer almaktadır. Etimesgut pimapen servisi olarak fiyatların ortalama olduğunu bildirmek isteriz. En net tamir fiyatlarını ise bizleri arayarak ve keşif yapmamızı isteyerek öğrenebilirsiniz. Ankara Eryaman pimapen tamir ustaları olarak her işimizde malzeme garantisi ve uygun fiyat sunmaya devam ediyoruz. Servisimiz:

  • Uygun fiyatlı pencere kapı tamiri yapıyor
  • Profesyonel tamir garantisi veriyor.
  • Tamirde kullanılan malzemede garanti sunuyor.
  • Uzman işçilik ile her daim müşteri memnuniyeti sunuyor.

 

 

Phone icon
0 535 668 67 81
WhatsApp icon
Whatsapp