Gölbaşı Pimapen Tamiri

Pimapen kapı ve pencerelerde arıza gibi durumlar yaşanabilmektedir. Pimapen pencerelerdeki mekanizma arızası, pimapen pencere açılmama gibi bir çok sorun yaşanmaktadır. Bu arızaları ise Gölbaşı pimapen tamiri servisi, en uygun fiyatlar ile tamir etmekte ve ayrıca garanti sunmaktadır. Pimapen kapı ve pencerelerde kış aylarında sızdırma, hava alma ve gürültü alma gibi durumlara karşı firmamız en iyi malzemeleri kullanarak onarım hizmeti verir. Gölbaşı pimapen kapı ve pencere tamiri firmamız 25 yıldır bu sektörde hizmet veren köklü bir şirkettir.

Gölbaşı Pimapen Tamiri Servis Fiyatları

Başta da belirttiğimiz gibi tamir ücretlerimiz oldukça uygundur. Piyasadan uyguna tamir işleri yapıyor ve bu işlerde her daim garanti veriyoruz. Kaliteli malzemeler ile yapmış olduğumuz kapı ve pencereler uzun yıllar evinize hizmet edecektir.

  • Pimapen kapı ve pencere fitil değişimi: 230 – 400 TL arası
  • Pimapen kilit tamiri: 380 – 500 TL arası

Pimapen Pvc pencere kolu dönmüyorsa

Gölbaşı pimapen tamiri servisi

Pimapen kapı pencere kolu dönmüyorsa bu durumda hemen servis çağırmanız gerekmektedir. Zorlama gibi hareketlerde komple içeride ki mekanizmalar kırılabilir ve ufak masraf çok daha büyür. Pimapen pencere kolu dönmüyorsa bunun tamirini usta çok kısa bir sürede onaracaktır. Bu gibi tamir işlemleri ortalama 30 dakika sürmektedir. Kapı ve pencere kolu dönmediği durumlarda eğer ki tamir bilginiz yok ise hemen bir servis çağırmalı ve tamir ettirmelisiniz.

Pimapen Pencere mekanizması tamiri

Gölbaşı pimapen tamiri firmamız pencere mekanizması tamiri de yapmaktadır. Bu iş uzmanlık alanımızdır. Pencere mekanizması tamirini yaparak ilk gün ki haline getirmekte ve uzun yıllar kullanılması için en ince ayarlarına kadar yapıp teslim etmekteyiz. Gölbaşında pencere ve kapı tamiri firması için hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz.