Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları 2023

Her 10 ev kullanıcısından 9’u bazı dönemler pimapen tamiri yaptırmıştır. Her pimapen sisteminin zaman içerisinde arızası çıkmakta ve tamir bakım işlemi görmektedir. Özellikle çoğu pimapende görülen arızalardan birisi de su almasıdır. Buda yağmurlu günlerde kullanıcılara büyük sorunlar yaşatabilmektedir. Bu nedenle tamirinin en kısa süre de yapılması gerekmektedir. Peki pimapen tamiri fiyatları ne kadar?

PVC Pencere Kapı tamir fiyatları yüksek olmasa da PVC kapı veya pencerenizin tamiri profesyonellerin işidir. Özel araçlar ve uzmanlık gerektiren bir iş koludur. Kendiniz yapmayı seçmeden önce PVC pencerelerinizi ve kapılarınızı tamir etmenin ne kadara yapılacağını hemen öğrenin.

PVC Pimapen Pencere Kapı Tamir Fiyatları 2023

Pimapen tamiri fiyatları genellikle yapılacak işe göre değişir. Altta bazı tamir fiyatlarını tam net olmamak üzere bir araya getirdik.

Tamir TürüPimapen Tamir Fiyatı
Pimapen Hava su girmesi tamiri 200- 400 TL arası
Pimapen kapı ve pencere tam kapanmıyor300-500 TL arası
Pimapen fitil değişimi250- 400 TL arası
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri450-700 TL arası
Pimapen kilit tamiri400-500 TLarası

Pimapen Tamiri Fiyatları

Pimapen tamiri fiyatları hemen üst kısımda paylaşılmıştır. Yapılacak işe göre fiyatlar değişmektedir. En güncel usta işçilik ve parça fiyatları için bizleri aramanız gerekmektedir. Tabloda ki fiyatlar yedek parça fiyatları sürekli değiştiğinden ötürü güncel olmamaktadır.

Pimapen tamiri işi kaç dakika sürer?

Pimapen tamiri hava su girmesi, fitil değişimi , kilit tamiri gibi işler genellikle 2 saat kadar sürebilmektedir. Kapı ve pencere sayısına bağlı olarak sürede değişiklik olabilir. Pimapen tamiri ustalarımız oldukça hızlı ve titiz çalışmaktadır.