Arama:
Pimapen Kapı Boşluğu Nasıl Kapatılır

Pimapen kapı ile çerçevesi arasında oluşan boşluk, birçok kapılarda görülen bir durumdur. Bu kapı boşluklarının olması hem kötü bir görüntü ooluşturur hem de güvensiz hale getirir.

Pimapen kapı boşluklarının oluşmasında birkaç neden olur. Bunlardan en önemlisi ise sudur. Suyun teması ile pimapen kapı zamanla çürüme yapar ve kapının eğilmesine neden olur. Buda zaman içerisinde kapı boşluğu yapar.  Ayrıca kötü bir montaj sonucunda da pimapenlerde boşluk oluşabilir. Menteşelerin ayarsız olması gibi durumlarda kapıda bir boşluk olması normal bir durumdur.

Pimapen kapı boşluğu nasıl kapatılır ?

Sebep ne olursa olsun, bu boşluktan kurtulmanın yolları vardır! Pimapen kapı boşluğunu nasıl tamamen kapatacağınıza dair bazı ipuçları:

  1. Menteşeleri kontrol edin.
  2. Vidalar gevşek ise sıkın.

Eğer kendiniz yapamadıysanız hemen firmamız ile iletişime geçerek bu sorundan anında kurtulabilirsiniz.

Pimapen Kapı Ayarı Nasıl Yapılır ?

Pimapen kapı ve pencereler PVC profillerden üretildiği için diğer kapı malzemelerine göre farklıdırlar. Vernik atılması veya boyanması gerekmez. Ahşap kapılarda oluşan montaj sorunları genellikle PVC pimapenlerde görülmez. Ancak bazı durumlar da pimapen kapı ayarının yapılması gerekli olur.

Pimapen kapılarının ayarlanması hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler var:

Pimapen kapı ayarının bir uzman tarafından yapılması çok önemlidir. Kendiniz tamir etmeye çalışırsanız alüminyum çerçeveye zarar verebilirsiniz. Bu durumda masraf daha fazla artacaktır.

Pimapen kapı ayarını tamamlamadan önce , pencere veya kapının düzgün kapanış açıldığına önem vermek gerekir. Düzgün bir şekilde açılıp kapanıyorsa , menteşe ayarlarında bir sorun yok demektir.

Pimapen  kapı ayarları için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

PVC Kapı Anahtarı Boşa Dönüyor ( Çözüm )

PVC kapı anahtarı boşa dönüyorsa bu genellikle kısa süren bir çalışma sonrası tamamlanır. Bu sorunu nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız uzman bir pvc servisi ile çalışmanız gerekir. PVC kapı anahtarı boşa dönüyor gibi tüm arızalarda profesyonel destek sunan firmamız tüm pvc arızalarını başarı ile tamir edebilmektedir.

PVC Kapı Anahtarı Neden Boşa Döner ?

Bunun en belirgin sebepleri arasında kalitesiz, yan sanayi kilit sistemlerinin kullanılmış olması yer alır. PVC kapılarda orijinal kaliteli ürünler kullanıldığında bu tür boşa dönme sorunları genellikle görülmez. Bu yüzden tamir işlerinde kaliteli malzeme kullanan firmaları tercih etmeniz gerekir.

Kapı anahtarının boşa dönme sebepleri arasında kilit sisteminde çıkan bir problem yer alabilir. Uzmanlarımız detaylıca inceledikten sonra yapılması gerekenleri size anlatacak ve tamir için bir fiyat sunacaklardır. PVC Kapı pencere konularında tecrübeli firmamızı hemen arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Mamak Kapı Pencere Pi̇mapen Tami̇ri

Pvc kapı pencere ve pimapenlerin bozulduğu durumlarda yenisini alma konusunda düşünceleriniz olabilir. Ama yenisine genellikle gerek kalmamaktadır. Mamak pimapen tamiri servisi, pimapen kapı ve pencere tamiri yapmakta ve sıfır ayarına kolaylıkla getirebilmektedir. Çerçeve, menteşe tamiri veya kırık kapıların tamiri gibi birçok konuda uzman destek sağlayan firmamız, her zaman profesyonel destek sunar.

Mamak pimapen tamiri servisinden anında fiyatları öğren

Pimapen kapı ve pencerede en ufak bir kırık veya çatlak fark ederseniz hemen bir tamir servisi ile iletişime geçmelisiniz. Ufak arızalar kısa süre de tamir edilmediğinde daha da büyüyebilmekte ve tamir ücretlerinin artmasına neden olmaktadır. Özellikle kapı pencere çürüğü gibi durumlarda hemen tamir olmazsa her tarafa yayılmakta ve tamir yöntemi artık fayda sağlamamaktadır. Bu gibi piamepn kapı ve pencere sorunlarının önüne geçmek için servisimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Mamak Pimapen tamiri hizmetlerimiz

  • Mamak PVC Kapı Ayarı
  • Mamak PVC Pencere Ayarı
  • Mamak PVC Menteşe Değişimi
  • Mamak PVC Conta Değişimi – Tamiri
  • Mamak PVC Mastik Uygulaması
  • Mamak Kırık Kol Değişimi
  • Mamak İspanyolet Tamiri
  • Mamak Kırık Pencere Tamiri

Mamak Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları

PVC kapı pencerenizi değiştirme maliyetinden ve zamanından tasarruf etmek istiyorsanız, tamir yöntemine başvurmalısınız. Yenisi oldukça pahalı olacaktır. Fakat tamir yöntemi çok daha uygun fiyatlar ile yapılır ve çalışır bir şekilde teslim edilir. En uygun fiyatlara mamak pimapen kapı ve pencere tamiri için hemen bizlerle iletişim kurun.

Kızılcahamam Pimapen Kapı Pencere Tamiri Servisi

Pimapen tamiri işlerinde profesyonel ustalarımız ile pimapen kapı, pencere ve diğer tüm pimapen sistemlerin tamiri yapılmaktadır. Kızılcahamam pimapen tamiri servisi olarak 7/24 hizmet verilmektedir. Pimapen tamiri işi, ustalık ve beceri gerektiren hassas işler arasında yer almaktadır.

İster yeni pimapen montajı, ister takılı olan pimapenin tamirini yaptırabilirsiniz. Ustalarımız hemen arızayı tespit etmekte ve bir fiyat çıkartarak işe başlamaktadır.

Kızılcahamam pimapen tamiri fiyatları ne kadar?

Yapılacak olan pimapen tamiri işinin durumuna göre fiyat değişmektedir. Whatsapp’dan ustamıza tamiri yapılacak yerin fotoğrafını yolladığınız taktirde fiyat alabilirsiniz. Onayınız dahilinde kısa sürede adresinize geliyor ve tamir işlerinizi yapıyoruz.

Kızılcahamam pimapen tamiri kaç saat sürmekte?

Pimapen tamiri işi, yapılacak tamir işine göre değişir. Kimi pimapen tamiri 40 dakika sürerken, kimisi de 2 saat kadar sürebilmektedir. Yeni pimapen montajlarında ise bu süre çok daha fazla uzayabilmektedir.

Kızılcahamam Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri Fiyatları

Kızılcahamam ilçesinde pencere, kapı ve pimapenlerinizi en sağlıklı şekilde tamir etmekteyiz. Ustalarımız ile hemen iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Sanatoryum PVC Pimapen Pencere Tamiri

Firmamız Ankara Sanatoryum merkezli yüksek kalitede pimapen pvc kapı pencere tamir hizmeti sunmaktadır. İster ahşap, ister pimapen veya pvc her türlü pencere tamiri hizmeti sunmaktayız. Çalışanlarımız tüm pencere ve kapı tamirinde üstün tecrübeye sahiptir. En iyi pencere tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizlere güvenebilirsiniz.

Sanatoryum PVC Pimapen Pencere Tamiri

PVC pencere veya kapılarınızı tamir ediyoruz

Ankara Sanatoryum ve bu bölgeye yakın tüm yerlerde pvc kapı pencere tamiri hizmeti veriyoruz. Ev ve iş yerinizde ki pvc pencerelerin tamir ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak için bizlerle iletişime geçin. Servisimiz çok kısa sürede sizlerle iletişime geçip tamir işlemlerine başlamaktadır.

Pimapen tamirinde müşteri memnuniyeti

Cam tamiri için firmamızı aradığınızda 24 saat içerisinde adresinize ulaşıyoruz.  Arızayı hemen keşfedip gerekli tamir çalışmalarına en kaliteli yedek parçalar ile başlıyoruz.

Phone icon
0 535 668 67 81
WhatsApp icon
Whatsapp