Kızılcahamam Pimapen Kapı Pencere Tamiri Servisi

Pimapen tamiri işlerinde profesyonel ustalarımız ile pimapen kapı, pencere ve diğer tüm pimapen sistemlerin tamiri yapılmaktadır. Kızılcahamam pimapen tamiri servisi olarak 7/24 hizmet verilmektedir. Pimapen tamiri işi, ustalık ve beceri gerektiren hassas işler arasında yer almaktadır.

İster yeni pimapen montajı, ister takılı olan pimapenin tamirini yaptırabilirsiniz. Ustalarımız hemen arızayı tespit etmekte ve bir fiyat çıkartarak işe başlamaktadır.

Kızılcahamam pimapen tamiri fiyatları ne kadar?

Yapılacak olan pimapen tamiri işinin durumuna göre fiyat değişmektedir. Whatsapp’dan ustamıza tamiri yapılacak yerin fotoğrafını yolladığınız taktirde fiyat alabilirsiniz. Onayınız dahilinde kısa sürede adresinize geliyor ve tamir işlerinizi yapıyoruz.

Kızılcahamam pimapen tamiri kaç saat sürmekte?

Pimapen tamiri işi, yapılacak tamir işine göre değişir. Kimi pimapen tamiri 40 dakika sürerken, kimisi de 2 saat kadar sürebilmektedir. Yeni pimapen montajlarında ise bu süre çok daha fazla uzayabilmektedir.

Kızılcahamam Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri Fiyatları

Kızılcahamam ilçesinde pencere, kapı ve pimapenlerinizi en sağlıklı şekilde tamir etmekteyiz. Ustalarımız ile hemen iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.