Arama:
Hasköy Pimapen Kapı Pencere Tamiri ve Fiyatları
Hasköy Pimapen Tamiri

Pimapen tamiri, evlerde veya iş yerlerinde kapı ve pencerelerde kullanılan PVC doğrama sistemlerinde ki bir tamirattır. PVC doğramalardan yapılan kapı ve pencere sistemleri dayanıklılık ve ısı yalıtımı konusunda oldukça başarı sağlayan sistemler arasındadır. PVC uygulanan ev veya iş yerinde ısı yalıtımı ve sessizlik üst seviyede olmaktadır. Ancak zaman içerisinde bu pimapen kapı ve pencere sistemlerinde bazı arızalar meydana gelebilir. İşte bu konuda Hasköy pimapen tamiri servisi her daim bu arızaları çözme konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Hasköy pimapen tamiri firması, pimapen kapı ve pencere sistemlerinde ki fitil ve contaların değişimi, pimapen kapı kolu değişimi, pencere kulp değişimi gibi tüm konularda destek vermektedir. Hem tamirinde hem de malzeme satışında oldukça ekonomik olan firmamız, kış aylarında istenmeyen hava sızdırması, su sızdırması durumunda en profesyonel tamir hizmetini sunmaktadır.

Hasköy Pimapen Tamiri Fiyatları

Hasköy pimapen servisinde fiyatlar şu şekildedir. Bu fiyatlar arızanın boyutuna ve profilin çeşidine göre farklılık gösterir. En net fiyat bilgisi için servisimizi çağırarak veya telefonda tanımlayarak öğrenebilirsiniz.

 • Pimapen kilit tamiri: 400-500 TLarası
 • Pimapen Kapı ve Kol Tamiri: 450-700 TL arası
 • Pimapen fitil değişimi: 250- 400 TL arası
 • Pimapen Hava su girmesi tamiri: 200- 400 TL arası

Hasköy Kapı Pencere Tamiri Ne Kadar Sürer?

Hasköy Kapı Pencere Tamiri Ne Kadar Sürer
Hasköy Kapı Pencere Tamiri Ne Kadar Sürer

Kırık pimapen tamiri, pimapen fitil değişimi veya kilit tamiri gibi işlerin tamir süreleri farklıdır. Kırık bir pvc sistemin onarımı bazı durumlarda oldukça uzun sürebilir. Bu genellikle kırığın boyutuna göre değişeceği için buradan tam net süre vermemiz imkansız gibidir. Fakat pimapen conta fitil değişimi, kilit değişimi ve sızdırmazlık gibi durumlarda tamir süresi ortalama 1-2 saat sürmektedir. Tamir süreleri hakkında bilgi edinmek için hemen ustalarımızı arayabilirsiniz.

güneşevler pimapen tamiri
Güneşevler Pimapen Tamiri

Kış aylarında pimapen pencere ve kapı tamiri işlerinde yoğunluklar başlamaktadır. Altındağ ilçesinde yer alan Güneşevler mahallesinde de servisimiz pimapen pencere ve kapı tamiri gibi işlerde tüm müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Güneşevler mahallesinde bugüne kadar yüzlerce pimapen tamiri yapmış bir firma olarak her daim profesyonel işçilik ile yaptığımız tamirat ve tadilatlarda garanti vermekteyiz.  Pimapen pencere açılmama, soğuk geçirme veya su sızdırması gibi durumlar yaşanıyorsa hemen firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Güneşevler Pimapen Tamiri Fiyatları

Güneşevler mahallesinde pimapen tamiri servis ücretlerimiz alttaki tabloda görüldüğü gibidir. Bu fiyatlar tamir işine göre bir tık artar veya azalır. En net fiyat bilgisini almak için arızanın boyutunu ve resimlerini tarafımıza aktararak öğrenebilirsiniz.

Tamir TürüPimapen Tamir Fiyatı
Pimapen Hava su girmesi 200- 400 TL arası
Pimapen kapı ve pencere kapanmama300-500 TL arası
Pimapen fitil değişimi fiyatı250- 400 TL arası
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri fiyatı450-700 TL arası
Pimapen kilit tamiri400-500 TL arası

Güneşevler Pimapen Kapı Pencere Tamiri

En uygun fiyatlar ile profesyonel iş sunan firmamız, Ankara geneli kapı pencere tamiri hizmeti vermektedir. Kış aylarında arızalanan pencere ve kapı sistemleri konforu oldukça fazla azaltır. Yağmurlarda su sızdırması, soğuk havalarda rüzgar alması gibi istenmeyen durumlar yaşatan kapı ve pencere sistemlerinin tamiri uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Servisimiz bu konuda hem garanti, hem işçilik hem de malzeme garantisi sunar.

güneşevler kapı pencere tamiri fiyatları
güneşevler kapı pencere tamiri fiyatları

Bazı kullanıcılar arıza durumunda kendileri yapmaya kalkışır. El beceriniz yok ise bu gibi durumlarda pencere veya kapıyı hiç kurcalamamanız tavsiye edilir. Ufacık bir arıza varken tecrübesiz bir kişi tarafından kurcalanması arızanın boyutunu ve masrafı daha da yukarı çıkartabilir. 30 yıllık tecrübemiz ile tüm kapı pencere sistemlerinizin tamirini en hızlı ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

Gölbaşı Pimapen Tamiri

Pimapen kapı ve pencerelerde arıza gibi durumlar yaşanabilmektedir. Pimapen pencerelerdeki mekanizma arızası, pimapen pencere açılmama gibi bir çok sorun yaşanmaktadır. Bu arızaları ise Gölbaşı pimapen tamiri servisi, en uygun fiyatlar ile tamir etmekte ve ayrıca garanti sunmaktadır. Pimapen kapı ve pencerelerde kış aylarında sızdırma, hava alma ve gürültü alma gibi durumlara karşı firmamız en iyi malzemeleri kullanarak onarım hizmeti verir. Gölbaşı pimapen kapı ve pencere tamiri firmamız 25 yıldır bu sektörde hizmet veren köklü bir şirkettir.

Gölbaşı Pimapen Tamiri Servis Fiyatları

Başta da belirttiğimiz gibi tamir ücretlerimiz oldukça uygundur. Piyasadan uyguna tamir işleri yapıyor ve bu işlerde her daim garanti veriyoruz. Kaliteli malzemeler ile yapmış olduğumuz kapı ve pencereler uzun yıllar evinize hizmet edecektir.

 • Pimapen kapı ve pencere fitil değişimi: 230 – 400 TL arası
 • Pimapen kilit tamiri: 380 – 500 TL arası

Pimapen Pvc pencere kolu dönmüyorsa

Gölbaşı pimapen tamiri servisi

Pimapen kapı pencere kolu dönmüyorsa bu durumda hemen servis çağırmanız gerekmektedir. Zorlama gibi hareketlerde komple içeride ki mekanizmalar kırılabilir ve ufak masraf çok daha büyür. Pimapen pencere kolu dönmüyorsa bunun tamirini usta çok kısa bir sürede onaracaktır. Bu gibi tamir işlemleri ortalama 30 dakika sürmektedir. Kapı ve pencere kolu dönmediği durumlarda eğer ki tamir bilginiz yok ise hemen bir servis çağırmalı ve tamir ettirmelisiniz.

Pimapen Pencere mekanizması tamiri

Gölbaşı pimapen tamiri firmamız pencere mekanizması tamiri de yapmaktadır. Bu iş uzmanlık alanımızdır. Pencere mekanizması tamirini yaparak ilk gün ki haline getirmekte ve uzun yıllar kullanılması için en ince ayarlarına kadar yapıp teslim etmekteyiz. Gölbaşında pencere ve kapı tamiri firması için hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri

Pimapen kapı ve pencere ustası arayışında iseniz Etimesgut pimapen tamiri servisi tüm personeli ile ev veya iş yerinizdeki pimapen tamirini yapmaya hazır haldeler. Şirketimiz Ankara’nın birçok ilçesinde aralıksız pimapen tamir hizmeti sunar. Birinci önceliğimiz her zaman profesyonel iş ve bunun yanında en uygun fiyat garantisidir. Özellikle kış aylarında pimapen arızaları hayat konforunu etkileyen unsurlar arasındadır. Her yağmur yağışında su sızdıran pimapen pencereleri ile hayat kısa süreliğine de olsa etkilenir. Kış aylarında pimapen bakımı ve pimapen ayarı gibi işler kesinlikle aksatılmamalıdır. Kendiniz bu işi yapamıyorsanız hemen uzman servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri Servisi

Etimesgut pimapen servisi, 20 yıllık deneyime sahiptir. Her türlü kırık pimapen, arızalı pimapen ve ayarsız pimapenlerin tamir ve bakım gibi işleri kısa sürede uygun fiyatlar ile bitirilip teslim edilmektedir. Etimesgut kullanıcılarına her daim %15 indirim sunan şirketimiz, aynı gün içerisinde arıza için keşfe gelmektedir. Bizleri arayarak arızayı anlatabilir veya fotoğraflarını arayarak tamir fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Etimesgut pimapen pencere tamiri servisi

Pimapen pencere ayarı, kapı ayarı, pimapen conta değişimi gibi uzmanlık gerektiren tüm işlere talibiz. Ankara’da kendine güvenen, işlerinde garanti ve uygun fiyat sunan pimapen servisi için araştırma yapıyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Pimapen tamiri fiyatı genellikle tamirine ve kullanılan malzemeye göre değişir. Pimapen ayarı veya kırık pimapen tamiri gibi farklı kategoride olan tamir işleri farklı fiyatlar ile yapılır. Genellikle pimapen tamiri fiyatını hemen öğrenmek isteyen kullanıcılardan arızanın fotoğrafını isteriz. Pimapendeki arızanın detaylı fotoğraflarını inceledikten sonra fiyat teklifi sunar ve onaylanırsa aynı gün tamir hizmeti için yola çıkarız. Kısaca bazı pimapen tamiri fiyatlarından bahsetmek gerekirse:

Etimesgut Pimapen fitil değişimi290- 430 TL arası
Etimesgut Pimapen Kapı ve Kol Tamiri470-720 TL arası
Etimesgut Pimapen kilit tamiri350-460 TLarası

Yukarıda ki tabloda bazı pimapen tamiri çeşitlerinin ortalama fiyatları yer almaktadır. Etimesgut pimapen servisi olarak fiyatların ortalama olduğunu bildirmek isteriz. En net tamir fiyatlarını ise bizleri arayarak ve keşif yapmamızı isteyerek öğrenebilirsiniz. Ankara Eryaman pimapen tamir ustaları olarak her işimizde malzeme garantisi ve uygun fiyat sunmaya devam ediyoruz. Servisimiz:

 • Uygun fiyatlı pencere kapı tamiri yapıyor
 • Profesyonel tamir garantisi veriyor.
 • Tamirde kullanılan malzemede garanti sunuyor.
 • Uzman işçilik ile her daim müşteri memnuniyeti sunuyor.

 

 

Eryaman Pimapen Tamiri

Eryaman pimapen tamiri ustalarımız ile artık bozuk pimapen pencereler çok kısa sürede onarılmaktadır. Ses yapan, su alan ve soğuk kış günlerinde izolasyon sağlamayan pencerelerinizi garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Eryaman pimapen servisi çok kısa sürede tüm tamirat işlemlerini yapmakta ve uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde ayarlamaları yaparak teslim etmektedir. Her daim pimapen alanında çalışmaları olan ustalarımız ile tamir işleriniz hemen bitmektedir.

Eryaman pimapen pencere tamir işleri görseli

Eryaman Pimapen Tamiri Fiyatları 

Tamir TürüEryaman Pimapen Tamir Fiyatı
Pimapen Hava su girmesi tamiri 200- 400 TL arası
Pimapen kapı ve pencere tam kapanmıyor300-500 TL arası
Pimapen fitil değişimi250- 400 TL arası
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri450-700 TL arası
Pimapen kilit tamiri400-500 TLarası

Eryaman pencere tamir işlerinde yapılacak işin öncelikle ne olacağı  tespit edilir. Sonrasında müşterimize fiyat bilgisi verilir. Onay aldığımız halde hemen işe başlar ve kısa sürede tamir işini bitirerek teslim ederiz. Pimapen tamiri uzmanlık gerektiren bir iştir ve ustalarımız bu işi 15 yıldır yapmaktadır.

Eryaman Pimapen Tamiri Ne Kadar Sürer?

Pimapen tamiri işleri genellikle kısa sürse de sıfırdan pimapen yapımı gibi işler günler sürebilmektedir. Yıkım, tadilat vs gibi işlerde süre uzayabilmektedir. Fakat pencere tamiri işleri 1-2 saat civarı sürebilmektedir.

Emek Pimapen Tamiri

Emek pimapen tamiri servisi: Ankara’da 15 yıldır pimapen konusunda çalışmalar yapan bir firmadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmakla beraber her daim en uygu pimapen tamiri işlerini yapmaktır. Pimapen tamiri servisi olarak Emek’te bulunan tüm müşterilerimiz için en uygun fiyatları vermekteyiz. Sektörde önde gelen firmalardan birisi olarak bozuk pimapen pvc kapı ve pencerelerin tamirini en sağlıklı şekilde yapabilmekteyiz.

Emek pimapen servisimiz, Ankara genelinde tüm adreslere gitmektedir. Uygun fiyatlı ve profesyonel bir şekilde pimapen tamir  hizmeti almak istiyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.

Emek pimapen tamiri fiyatları

Emek pimapen tamiri fiyatları tamir işine göre değişmektedir. Lastik, conta değişimi veya pimapen ayarı gibi konularda fiyatlar farklı olabilmektedir. Sizler için en uygun fiyatları sunarak en birinci kalitede işler yapmaktayız.

Emek Pimapen tamiri hizmetlerimiz:

 • Emek PVC Kapı Ayarı
 • Emek PVC Pencere Ayarı
 • Emek PVC Menteşe Değişimi
 • Emek PVC Kırık Cam Değişimi
 • Emek PVC Çift Açılım Tamiri

gibi tüm işlerimiz emek pimapen tamiri servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Phone icon
0 535 668 67 81
WhatsApp icon
Whatsapp