Güneşevler Pimapen Tamiri

Kış aylarında pimapen pencere ve kapı tamiri işlerinde yoğunluklar başlamaktadır. Altındağ ilçesinde yer alan Güneşevler mahallesinde de servisimiz pimapen pencere ve kapı tamiri gibi işlerde tüm müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Güneşevler mahallesinde bugüne kadar yüzlerce pimapen tamiri yapmış bir firma olarak her daim profesyonel işçilik ile yaptığımız tamirat ve tadilatlarda garanti vermekteyiz.  Pimapen pencere açılmama, soğuk geçirme veya su sızdırması gibi durumlar yaşanıyorsa hemen firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Güneşevler Pimapen Tamiri Fiyatları

Güneşevler mahallesinde pimapen tamiri servis ücretlerimiz alttaki tabloda görüldüğü gibidir. Bu fiyatlar tamir işine göre bir tık artar veya azalır. En net fiyat bilgisini almak için arızanın boyutunu ve resimlerini tarafımıza aktararak öğrenebilirsiniz.

Tamir TürüPimapen Tamir Fiyatı
Pimapen Hava su girmesi 200- 400 TL arası
Pimapen kapı ve pencere kapanmama300-500 TL arası
Pimapen fitil değişimi fiyatı250- 400 TL arası
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri fiyatı450-700 TL arası
Pimapen kilit tamiri400-500 TL arası

Güneşevler Pimapen Kapı Pencere Tamiri

En uygun fiyatlar ile profesyonel iş sunan firmamız, Ankara geneli kapı pencere tamiri hizmeti vermektedir. Kış aylarında arızalanan pencere ve kapı sistemleri konforu oldukça fazla azaltır. Yağmurlarda su sızdırması, soğuk havalarda rüzgar alması gibi istenmeyen durumlar yaşatan kapı ve pencere sistemlerinin tamiri uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Servisimiz bu konuda hem garanti, hem işçilik hem de malzeme garantisi sunar.

güneşevler kapı pencere tamiri fiyatları
güneşevler kapı pencere tamiri fiyatları

Bazı kullanıcılar arıza durumunda kendileri yapmaya kalkışır. El beceriniz yok ise bu gibi durumlarda pencere veya kapıyı hiç kurcalamamanız tavsiye edilir. Ufacık bir arıza varken tecrübesiz bir kişi tarafından kurcalanması arızanın boyutunu ve masrafı daha da yukarı çıkartabilir. 30 yıllık tecrübemiz ile tüm kapı pencere sistemlerinizin tamirini en hızlı ve garantili bir şekilde yapmaktayız.