Balgat Pimapen Tamiri

Balgat pimapen tamiri servisimiz Siteler Bölgesinde yer alan, 20 yıllık tecrübe ile müşteri memnuniyeti sağlamakta olan bir firmadır. Pimapen tamiri konusunda üstün tecrübesi ile hareket eden, açılmayan veya kapanmayan pimapenlerin tamirini en sağlıklı şekilde yapan bir firmayız.  Balgat pimapen servisimiz aynı gün içerisinde adresinize ulaşmakta ve tamir işlemlerini hızlandırarak teslim etmektedir.

Bu bölgede bugüne kadar binlerce evde bulunan kapı ve pencere sistemlerinin tamiri yapan bir firma olarak tüm işlerimizde memnuniyet sunduk. En uygun fiyatlar ile birlikte kaliteli işler meydana çıkartan ekiplerimiz ile her daim kapı ve pencere sistemlerinin tamirine devam ediyoruz.

Balgat Pimapen Tamiri Fiyatları Ne Kadar ?

Balgat pimapen tamiri fiyatları yapılacak tamir işine göre değişmektedir. Pencere menteşe ayarı veya kırık menteşe tamiri gibi işlerde fiyatlar oldukça farklı çıkabilmektedir. Bu yüzden bizleri arayarak en güncel fiyat bilgisine sahip olabilir ve ustamızdan diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Pimapen fitil değişimi fiyatı300- 400 TL arası
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri fiyatı458-720 TL arası
Pimapen kilit tamiri fiyatı410-500 TL arası

Balgatta pimapen tamiri yapan firma arayışında iseniz hemen bizlerle iletişime geçebilir ve tüm detayları anında öğrenebilirsiniz.

Balgat pimapen tamiri servisi hangi işleri yapıyor ?

  • Balgat Kapı Ayarı
  • Balgat PVC Conta Değişimi – Tamiri
  • Balgat PVC Lastik Değişimi
  • Balgat Kırık Cam Değişimi
  • Balgat Çift Açılım Tamiri
  • Balgat Pencere Ayarı
  • Balgat Menteşe Değişimi

Diğer tüm pvc tamir ve pimapen tamir işleri en uygun fiyatlar ile yapılmaktadır.

Balgat Kapı Pencere Tamiri

Kapı ve pencere sistemlerinin tamirini en hızlı ve temiz bir şekilde yapmaktayız. Amerikan kapı ve pencere, klasik kapı ve pencere gibi tüm pimapen sistemlerin tamir işlerini ekonomik fiyatlar eşliğinde yapmaktayız. Alanında uzman bir pimapen servisi arıyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz.