Eryaman Pimapen Tamiri

Eryaman pimapen tamiri ustalarımız ile artık bozuk pimapen pencereler çok kısa sürede onarılmaktadır. Ses yapan, su alan ve soğuk kış günlerinde izolasyon sağlamayan pencerelerinizi garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Eryaman pimapen servisi çok kısa sürede tüm tamirat işlemlerini yapmakta ve uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde ayarlamaları yaparak teslim etmektedir. Her daim pimapen alanında çalışmaları olan ustalarımız ile tamir işleriniz hemen bitmektedir.

Eryaman pimapen pencere tamir işleri görseli

Eryaman Pimapen Tamiri Fiyatları 

Tamir TürüEryaman Pimapen Tamir Fiyatı
Pimapen Hava su girmesi tamiri 200- 400 TL arası
Pimapen kapı ve pencere tam kapanmıyor300-500 TL arası
Pimapen fitil değişimi250- 400 TL arası
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri450-700 TL arası
Pimapen kilit tamiri400-500 TLarası

Eryaman pencere tamir işlerinde yapılacak işin öncelikle ne olacağı  tespit edilir. Sonrasında müşterimize fiyat bilgisi verilir. Onay aldığımız halde hemen işe başlar ve kısa sürede tamir işini bitirerek teslim ederiz. Pimapen tamiri uzmanlık gerektiren bir iştir ve ustalarımız bu işi 15 yıldır yapmaktadır.

Eryaman Pimapen Tamiri Ne Kadar Sürer?

Pimapen tamiri işleri genellikle kısa sürse de sıfırdan pimapen yapımı gibi işler günler sürebilmektedir. Yıkım, tadilat vs gibi işlerde süre uzayabilmektedir. Fakat pencere tamiri işleri 1-2 saat civarı sürebilmektedir.

Eryaman kapı pencere pimapen tamiri ustamızı arayarak en güncel kampanyaları öğrenebilir ve tamir hizmeti satın alabilirsiniz.