Arama:

Ankara da tüm kapı türlerinin tamir ve bakım işlerini yapan , yıllarını bu işlere vermiş kaliteli ustalarımız ile her kapı çeşidinin tamirini en uygun fiyatlara yapıyoruz. Tamirini yaptığımız kapı çeşitleri arasında kırık kapı tamiri, gevşek kapı kol tamiri, ahşap kapı tamiri ve otomatik kapı tamiri gibi tüm işleri garantili bir şekilde tamir yapıyoruz. Kapı tamiri fiyatlarında oldukça memnuniyet sunan bir firma olarak tüm müşterilerimizin zor zamanlarında yanında oluyoruz.

Zarar görmüş kapıları çalışır hale getirmek için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Kapı kilit mekanizmaları, kapı kolları vb tüm ürünler biricinsi sınıf olmakla beraber her kapı modelinin tamirini en kısa sürede yapıp teslim ediyoruz. Hangi kapı modellerini tamir ettiğimizi sizler için altta açıklayalım.

2022 Amerikan Kapı Tamiri Fiyatları

Amerikan kapısı tamiri fiyatları 2023 yılında geçmiş yıllara göre farklılık göstermektedir. Tamamen bozulmuş, onarımı çok zor, kapı kolları kırılmış tüm amerikan kapı modellerinin tamir ve bakım işlerini en iyi şekilde yapmaktayız. Amerikan kapısı tamiri ustalık ve beceri gerektiren işler arasındadır ve işi uzman kişinin yapması gerekmektedir.

  • Amerikan Kırık Kapı Tamiri
  • Amerikan Kırık Kapı Menteşe Tamiri
  • Amerikan Mobilya Kapı Tamiri
  • Amerikan panel kapı tamiri ankara
  • Amerikan Oda Kapısı Tamiri

Amerikan kapı tamiri ustalarımız ile artık bozulan kapılarınız aynı gün tamir etmektedir.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları 2023

Kapı Kolu Tamiri Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar?

Kapı kolları günlük hayatta en çok kullanılan ve dokunulan ürünler olduğu için kısa süre sonra aşınabilmektedir. Bu gibi durumlar da bozulan kapı kollarının da tamiri veya değişimi mevcuttur. İçerisinde ki mekanizma ile beraber sökülmekte ve arıza giderilip tekrar takılmaktadır. Kapı kolu tamiri 2022 yılında oldukça uygundur ve müşteri memnuniyeti için firmamız tarafından da her zaman garanti verilmektedir. Kapı kolu tamiri Ankara ilinde usta ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ahşap Kapı Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Ahşap kapılar estetik bakımdan oldukça şık görüntü sunmaktadır. Ahşap kapı tamiri genellikle kırılan kapılarda, kilit mekanizmalarında oluşan arızalardan dolayı yapılır. Tamir süresi oldukça kısadır ve uzun ömürlü olacak şekilde tamiri yapılır. Ahşap kapılarda sık yaşanılan bir diğer sorun ise kapı şişmesidir. Bu kapılar su aldıkça şişer ve kapının artık zor hareket etmesini sağlar. Ustalarımız ahşap tamiri fiyatlarında siz değerli kullanıcılara her zaman en uygun seçenekleri sunmaktadır.

Ahşap kapı pencere tamiri ankara’ da bulunan profesyonel ekiplerimiz ile çok kısa vakitte yapılıp teslim edilmektedir.

Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik kapı tamiri Ankara ilinde tüm mahallelerde yapılmaktadır. Garajın, evin veya iş yerinde bulunan otomatik kapıda bir problem yaşıyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz. Otomatik kapı tamiri işlerinde orijinal malzemeleri kullanarak mekanizmaların değişimini yapmaktayız. Otomatik kapı tamiri fiyatları konusunda ise yapılacak teknik bir incelemeden sonra arıza belirleniyor ve kullanıcıya fiyat veriliyor. Bu süreçten sonra onay dahilinde hemen tamir işlemine başlıyoruz ve kısa sürede teslim ediyoruz.

PVC Kapı İspanyolet Tamiri Fiyatları

Kapıların ve pencerelerin hareket etmesini sağlayan parçalara ispanyolet adı verilir. İspanyolet malzemesinde bir dişli bulunur. Bu dişliler hasar gördüğü zaman kapı açılmaz ve kapanmaz hale gelir. İspanyolet tamiri Ankara firmamız müşterilerine oldukça ekonomik fiyatlar vermekte ve tamir işlerini uygulamaktadır.

Kırık kapı tamiri fiyatları

20 yıldır Ankara’da kapı tamiri hizmeti vermekte olan firmamız, alanında tecrübeli ve donanımlı bir teknik kadrodan oluşmaktadır. Kırık kapı tamiri fiyatları konusunda ise kullanıcılara her zaman memnuniyet sağlamaktadır. Gevşek kapı kolu tamiri ve diğer tüm kapı tamiri işlerinde başarılı bir şekilde Ankara’nın tüm illerinde hizmet vermekteyiz.

Çok daha fazla teknik bilgi ve fiyat listesi almak için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Phone icon
0 535 668 67 81
WhatsApp icon
Whatsapp