Ankara Kedi Sinekliği

Kedi sineklikleri tamamen kedilerin güvenliği için hazırlanmış olan kaliteli ürünlerdir.  Evinizde veya iş yeriniz de kedi besliyorsanız kesinlikle sineklik kullanımı gerekli olmaktadır.  Bu ürünler sayesinde evcil hayvanlar dış ortama geçememektedir. Kedi sinekliklerinin birkaç çeşidi bulunmaktadır. Her evcil hayvan beslenen eve gerekli olan bu ürünlerin çeşitleri şu şekildedir:

  • Sürgülü Kedi Sinekliği
  • Menteşeli kedi sinekliği

Ankara kedi sinekliği fiyatları 2023, kedi sinekliği

Sürgülü Kedi Sinekliği

Sürgülü kedi sinekliği modelleri estetik bakımdan oldukça güzel ürünlerdir. Fakat bu sinekliklerde kullanılan tüller kedilerin patilerine karşı çok dayanıklı değildir. Kediler zaman içerisinde yırtabilmekte ve altından geçebilmektedir. Açık açık belirtebiliriz ki bu ürünler kedilere karşı çok savunmalı değildir. Evinde kedi beslemeyen kullanıcılar için kesinlikle tavsiye ediyorken, kedili olan evlere pek tavsiye etmemekteyiz.

Sürgülü kedi sinekliğinde ip kullanılır. Bu ipler perdenin içerisinden geçirilir. İpler her ne kadar dayanıklı olsa da sürgülü sistemlerde ki tüller kedilere karşı savunmasızdır. Bu yüzden kullanıcılarımıza tavsiye edemeyiz.

Menteşeli Kedi Sinekliği

Menteşeli sinekliklerde kullanılan kedi sineklik telleri oldukça kalitelidir. Kedinin pati darbelerine oldukça dayanıklı olan bu sistemler uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Ayrıca firmamız kedi sineklikleri konusunda garanti de sunmaktadır. Ankara kedi sinekliği firması olarak evcil hayvanlarınızı güvende tutmak için bugüne kadar binlerce kedi sinekliği ürettik ve montajını sağladık.

Kedim için yırtılmayan kedi sinekliği arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Her zaman en uygun fiyatlar ile profesyonel çözümler sunan firmamız Ankara genelinde hizmet vermektedir. Sineklik uzmanlık gerektiren bir iş dalıdır. Bu yüzden referansı yüksek olan bir firma ile çalışmanız yapılacak en doğru hareket olacaktır. Kaliteli malzeme kullanan, satış sonrası destek veren bir firmayız ve Ankara’da binlerce sineklik montajı yapan bir kuruluşuz. Bizleri arayarak sinekliklerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ankara Menteşeli Kedi Sinekliği Modelleri ve Fiyatları

Kedi Sinekliği Fiyatları 2023

Ankara’da kedi sinekliği fiyatları sürgülü ve menteşeli sistemlere göre değişiklik göstermektedir. Menteşeli  kedi sinekliği fiyatları ortalama olarak 250 TL’den başlamaktadır. Boyut , ölçü ve renk seçeneklerine göre de fiyat değişmektedir. Hemen firmamızı arayarak net fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Kedi Sinekliği ÇeşidiKedi Sinekliği Fiyatı
Sürgülü Kedi Sinekliği Fiyatı 400- 500 TL arası
Menteşeli Kedi Sinekliği150-350 TL arası
Kapı Pencere Kedi Sinekliği150-350 TL arası
Pimapen Kedi sinekliği150-350 TL arası

Kedi sinekliği fiyatları ne kadar?

Kedi sinekliği fiyatları sinekliğin boyutuna, rengine ve özelliğine göre değişmektedir

Kediler için hangi sineklik tercih edilmeli

Kediler için en dayanıklı sineklik modelleri menteşeli sineklikleridir. Bu sinekliklerde kedilerin yırtamayacağı kalite de sineklik teli kullanılmaktadır.