Sincan Pimapen Tamiri
Sincan Pimapen Tamiri

Sincan pimapen tamiri servisimiz 15 yıllık tecrübe ve deneyimi ile tüm pimapen kapı ve pencere sistemlerinin tamir işini en uygun fiyat seçenekleri ile onarmaktadır. Pimapenler kış aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Bu pencere sistemlerinde ki en ufak bir conta kaçırması, menteşe bozukluğu birçok olumsuzluğa neden olabilir. Yağmurlarda su almaya başlar, ses izolasyonu bakımından zayıflık gösterir.

Sincan Pimapen Tamiri

Bu gibi durumlarda sincan pimapen tamiri ustalarımız hemen keşif yapıyor ve arızaya neden olacak tüm parçaların değişimini veya onarımını yapmaktadır. Bu sayede eskiyen pimapen pencere ve kapılar ilk gün ki performansına geri getirilmektedir.

  • Sincan PVC Kırık Cam Değişimi
  • Sincan PVC Çift Açılım Tamiri
  • Sincan PVC Menteşe Değişimi
  • Sincan PVC Conta Değişimi
  • Sincan PVC Mastik Uygulaması
  • Sincan Kırık Pencere Tamiri
  • Sincan PVC Kapı Ayarı
  • Sincan PVC Pencere Ayarı
  • Sincan Kırık Kol Değişimi
  • Sincan PVC Lastik Değişimi

Sincan Kapı Pencere ve Pimapen Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Sincan kapı pencere tamiri konusunda deneyim ve tecrübe sahibi olan firmamız, tüm kırık kapı pencere ve pimapen tamiri işlerinizi yapmaktadır. Bu tamir işleri, yıpranmanın büyüklüğüne, arızanın çeşidine ve kırığın boyutuna göre şekillenir. Örnek vermek gerekirse kapıda oldukça fazla büyük bir kırık oluştuysa bazı durumlar da tamir kurtarmamaktadır. Bu da yeni kapı ile değişmesi gerektiği anlamına gelmektedir.

Tamir Türü Fiyat
Pimapen su sızdırması 200- 400 TL arası
Açılma ve kapanma sorunları300-500 TL arası
fitil değişimi250- 400 TL arası
Kapı ve Kol Tamiri450-700 TL arası
kilit tamiri400-500 TLarası

Yukarı da listede görmüş olduğunuz üzere tüm tamir ve bakım hizmetleri yapılmaktadır. Sincan da bulunan ustalarımız istenildiği taktirde gün içinde adresinize ulaşıp tamir işlerini yapmaktadır. Kış aylarına sorunsuz pimapenler ile girmek oldukça önemlidir. Ustamızı hemen arayarak tamir fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Sincan Kapı Pencere Tamiri Servis Ücretleri

Sincan’da binlerce evde ve iş yerinde pimapen tamiri hizmeti veren ustalarımız, her alanda profesyonel hareket etmektedir. Servis ücretlerimiz adresin uzaklığına ve tamirin çeşidine göre farklılık gösterecektir. Uzman ekiplerimizce yapılan tüm tamir işlerinde garanti vermekteyiz. Servis ücretlerimiz oldukça ekonomiktir. Her bütçeye göre tamir işleri yaparak memnuniyet kazanmak en birincil vazifemizdir. Sincan’da pimapen tamiri ve montajı gibi tüm işlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Sincan Fatih’te ve diğer birçok mahalle de pimapen tamiri hizmeti almak için hemen bizleri arayabilirsiniz. WhatsApp ve telefon numaramızdan bizlere ulaşarak en uygun pimapen tamiri fiyatlarını öğrenebilirsiniz.