Etimesgut Pimapen Tamiri

Pimapen kapı ve pencere ustası arayışında iseniz Etimesgut pimapen tamiri servisi tüm personeli ile ev veya iş yerinizdeki pimapen tamirini yapmaya hazır haldeler. Şirketimiz Ankara’nın birçok ilçesinde aralıksız pimapen tamir hizmeti sunar. Birinci önceliğimiz her zaman profesyonel iş ve bunun yanında en uygun fiyat garantisidir. Özellikle kış aylarında pimapen arızaları hayat konforunu etkileyen unsurlar arasındadır. Her yağmur yağışında su sızdıran pimapen pencereleri ile hayat kısa süreliğine de olsa etkilenir. Kış aylarında pimapen bakımı ve pimapen ayarı gibi işler kesinlikle aksatılmamalıdır. Kendiniz bu işi yapamıyorsanız hemen uzman servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri Servisi

Etimesgut pimapen servisi, 20 yıllık deneyime sahiptir. Her türlü kırık pimapen, arızalı pimapen ve ayarsız pimapenlerin tamir ve bakım gibi işleri kısa sürede uygun fiyatlar ile bitirilip teslim edilmektedir. Etimesgut kullanıcılarına her daim %15 indirim sunan şirketimiz, aynı gün içerisinde arıza için keşfe gelmektedir. Bizleri arayarak arızayı anlatabilir veya fotoğraflarını arayarak tamir fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Etimesgut pimapen pencere tamiri servisi

Pimapen pencere ayarı, kapı ayarı, pimapen conta değişimi gibi uzmanlık gerektiren tüm işlere talibiz. Ankara’da kendine güvenen, işlerinde garanti ve uygun fiyat sunan pimapen servisi için araştırma yapıyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Pimapen tamiri fiyatı genellikle tamirine ve kullanılan malzemeye göre değişir. Pimapen ayarı veya kırık pimapen tamiri gibi farklı kategoride olan tamir işleri farklı fiyatlar ile yapılır. Genellikle pimapen tamiri fiyatını hemen öğrenmek isteyen kullanıcılardan arızanın fotoğrafını isteriz. Pimapendeki arızanın detaylı fotoğraflarını inceledikten sonra fiyat teklifi sunar ve onaylanırsa aynı gün tamir hizmeti için yola çıkarız. Kısaca bazı pimapen tamiri fiyatlarından bahsetmek gerekirse:

Etimesgut Pimapen fitil değişimi290- 430 TL arası
Etimesgut Pimapen Kapı ve Kol Tamiri470-720 TL arası
Etimesgut Pimapen kilit tamiri350-460 TLarası

Yukarıda ki tabloda bazı pimapen tamiri çeşitlerinin ortalama fiyatları yer almaktadır. Etimesgut pimapen servisi olarak fiyatların ortalama olduğunu bildirmek isteriz. En net tamir fiyatlarını ise bizleri arayarak ve keşif yapmamızı isteyerek öğrenebilirsiniz. Ankara Eryaman pimapen tamir ustaları olarak her işimizde malzeme garantisi ve uygun fiyat sunmaya devam ediyoruz. Servisimiz:

  • Uygun fiyatlı pencere kapı tamiri yapıyor
  • Profesyonel tamir garantisi veriyor.
  • Tamirde kullanılan malzemede garanti sunuyor.
  • Uzman işçilik ile her daim müşteri memnuniyeti sunuyor.