Hasköy Pimapen Tamiri

Pimapen tamiri, evlerde veya iş yerlerinde kapı ve pencerelerde kullanılan PVC doğrama sistemlerinde ki bir tamirattır. PVC doğramalardan yapılan kapı ve pencere sistemleri dayanıklılık ve ısı yalıtımı konusunda oldukça başarı sağlayan sistemler arasındadır. PVC uygulanan ev veya iş yerinde ısı yalıtımı ve sessizlik üst seviyede olmaktadır. Ancak zaman içerisinde bu pimapen kapı ve pencere sistemlerinde bazı arızalar meydana gelebilir. İşte bu konuda Hasköy pimapen tamiri servisi her daim bu arızaları çözme konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Hasköy pimapen tamiri firması, pimapen kapı ve pencere sistemlerinde ki fitil ve contaların değişimi, pimapen kapı kolu değişimi, pencere kulp değişimi gibi tüm konularda destek vermektedir. Hem tamirinde hem de malzeme satışında oldukça ekonomik olan firmamız, kış aylarında istenmeyen hava sızdırması, su sızdırması durumunda en profesyonel tamir hizmetini sunmaktadır.

Hasköy Pimapen Tamiri Fiyatları

Hasköy pimapen servisinde fiyatlar şu şekildedir. Bu fiyatlar arızanın boyutuna ve profilin çeşidine göre farklılık gösterir. En net fiyat bilgisi için servisimizi çağırarak veya telefonda tanımlayarak öğrenebilirsiniz.

  • Pimapen kilit tamiri: 400-500 TLarası
  • Pimapen Kapı ve Kol Tamiri: 450-700 TL arası
  • Pimapen fitil değişimi: 250- 400 TL arası
  • Pimapen Hava su girmesi tamiri: 200- 400 TL arası

Hasköy Kapı Pencere Tamiri Ne Kadar Sürer?

Hasköy Kapı Pencere Tamiri Ne Kadar Sürer
Hasköy Kapı Pencere Tamiri Ne Kadar Sürer

Kırık pimapen tamiri, pimapen fitil değişimi veya kilit tamiri gibi işlerin tamir süreleri farklıdır. Kırık bir pvc sistemin onarımı bazı durumlarda oldukça uzun sürebilir. Bu genellikle kırığın boyutuna göre değişeceği için buradan tam net süre vermemiz imkansız gibidir. Fakat pimapen conta fitil değişimi, kilit değişimi ve sızdırmazlık gibi durumlarda tamir süresi ortalama 1-2 saat sürmektedir. Tamir süreleri hakkında bilgi edinmek için hemen ustalarımızı arayabilirsiniz.